AB TrelleborgsHem | Besöksadress: Bobutik, Nygatan 47 i Trelleborg | Telefon 0410 - 19050 | e-post: bobutik@trelleborgshem.se I Login:Intranet 


  Kontaktpersoner  
Pia Jönsson VD

Jeanette Ekvall Marknadschef


Kontaktuppgifter:
0410-190 51
birgitta.persson@trelleborgshem.se
Birgitta Persson Ekonomichef


0410-379432
monica.sjolin@trelleborgshem.se
Monica Sjölin, Controller

Lidija Durakoska Ekonom

Håkan Drakarve Byggchef

Lisa Hedén Byggprojektledare

Claes Rörstam Byggprojektledare

Torkel Svensson Installationsprojektledare


0410-37 94 31
ricardo.klemensson@trelleborgshem.se
Ricardo Klemensson Fastighetschef

Conny Andersson Drifttekniker


010-41 00 334
emily.ingves@trelleborgshem.se
Emily Ingves chef Bobutik & Förvaltare, lokaler

Ellenor Ahlgren Kundtjänst / Bobutik
 

Caroline Berg Uthyrning

Caroline Brodin Hyresadministration / HLU


0410-190 68
simon.jonsson@trelleborgshem.se
Simon Jönsson Förvaltare område 2
kv Bildsnidaren/Boktryckaren, kv Åldermannen, kv Stuckatören, Herkules, Väduren, Sparven,
Spoven, Fagerängen,Anderslöv samt Smygehamn


010-41 00 337 Telefontid vardagar kl 07-08
Fikret Crnojevic Fastighetsvärd Syster Jennys Väg


010-41 00 332 Telefontid vardagar kl 07-08
Niklas Lindström Fastighetsvärd Anderslöv & Smygehamn


0410-37 94 29 Telefontid vardagar kl 07-08
Richard Hansson Fastighetsvärd Hovslagaregatan, Sockenvägen,Algatan 3-9/Kontinentgatan,
Henry Dunkers gata 8/Östergatan 65,
Johan Kocksgatan 7/Kapellgatan 18/Nygatan 47, Ripagatan 60

Serkan Kan Reparatör

Rifet Cehajic Reparatör


0410-190 64
 
Ansvarig förvaltare för nedan adresser:
kv Linden, kv AKKA, kv Malörten, kv Stigbygeln,kv Husaren, kv Nyhejdan, kv Triangeln, kv Dragonen, kv Lavendeln,
kv Innerstaden, kv Valldammen, kv Nordstjärnan, kv Katten, kv Delfinen, kv Gravströmmen, kv Romulus
Gustaf Lusth Förvaltare område 1
 


0410-379427
jonny.feldt@trelleborgshem.se
Jonny Feldt Reparatör

Azem Dizdarevic Fastighetsskötare

Anders Ljung Fastighetsskötare

 
 
 

010-41 00 339
robert.nilsson@trelleborgshem.se
Robert Nilsson Fastighetsskötare